Gezellig, lekker én ontmoeten!
Iedere maandagmiddag komen inwoners uit heel Laarbeek samen in het buurthuis in Mariahout voor het Eetpunt. Inmiddels schuiven er soms wel 18 inwoners aan!
Om 12:00 uur staat er een heerlijke maaltijd klaar. Frans van de Heuvel (Power to the Pieper) verrast ons iedere week met een nieuw gerecht, waarbij hij rekening houdt met de seizoenen. Een smakelijk voor-, hoofd- én nagerecht: iedere maandag weer iets anders!
Maar het Eetpunt draait natuurlijk om méér dan alleen lekker eten. Ontmoeten staat centraal. Even gezellig bijpraten, nieuwe mensen leren kennen, samen lachen en misschien zelfs nieuwe vriendschappen opdoen. Onze gastvrouwen zorgen ervoor dat je volledig wordt ontzorgd. Je hoeft alleen maar aan te schuiven!
Iedere maandag van 12:00 tot 13:00 uur
Ook op vrijdag samen aan tafel
Gebruik je thuismaaltijden en eet je daardoor regelmatig alleen? Of vind je het gewoon gezellig om tijdens het eten wat gezelschap te hebben?
Ook op vrijdag kun je aanschuiven om samen te eten en andere inwoners te ontmoeten. Want eten smaakt nu eenmaal nóg beter als je het samen kunt delen.
Meer informatie of aanmelden?
Wil je weten wat de mogelijkheden en prijzen zijn, of wil je je aanmelden? Neem dan contact op met dorpsondersteuner Bart Drouen:
bart.drouen@levgroep.nl
06-16280572
Voor meer informatie bent u ook van harte welkom tijdens het inloopspreekuur van uw dorpsondersteuner op woensdagochtend van 09:30 tot 11:30 uur in het buurthuis.
Schuif gezellig aan!
